Odpowiedz

zwolnienie hipoteki - promesa

dobry wieczor,

chcialabym uzyskac informacje na temat czasu potrzebnego na wystawienie promesy i warunkow wykreslenia hipoteki z ksiegi wieczystej mieszkania (z wycena rzeczoznawcy)

 

Ile czasu rzeczoznawca ma na skontaktowanie sie ze mna? Ile dni na przeslanie operatu i ile czasu bank rezerwuje sobie na wydanie takiego zaswiadczenia?

 

Bede wdzieczna za potwierdzenie.

abasinska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
27-09-2017
Wiadomość 1 z 5 (8 435 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

[ Edytowane ]

@abasinska, aneksy rozpatrujemy indywidualnie. Nie mamy ustalonego terminu, w którym kontaktuje się rzeczoznawca. Staramy się niezwłocznie kontaktować z klientami. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą, u którego był składany wniosek.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (8 382 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

dziekuje za odpowiedz.

 

jesli dobrze rozumiem, bank nie jest w stanie okreslic deklarowanej ilosci roboczych na kazdym etapie takiej decyzji? (np. 5 dni roboczych na analize, 5 na wycene, 5 na decyzje?). Terminy są dużo bardziej rygorystycznie określone jeśli dotyczą klientów....

Odpowiedz
0 Lajków
abasinska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
27-09-2017
Wiadomość 3 z 5 (8 344 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

Po złożeniu wniosku i skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów decyzja jest podejmowana najszybciej jak to możliwe . Sytuacja wygląda analogicznie, jak przy rozpatrywaniu wniosku o  kredyt. Cały proces może potrwać około miesiąca, natomiast każdy wniosek  jest rozpatrywany indywidualnie.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 5 (8 315 wyświetleń)

Re.: zwolnienie hipoteki - promesa

ok, dziekuje!

Odpowiedz
0 Lajków
abasinska
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
27-09-2017
Wiadomość 5 z 5 (8 299 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy