Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a urlop macierzyński

Witam,
chciałem się dowiedzieć czy bank podczas obliczania zdolnościany kredytowej bierze pod uwagę dochód z umowy o pracę (czas nieokreślony)
czy wpływy na konto z ZUS (urlop macierzyński). Jeżeli wpływy z ZUS to czy wniosek o kredyt można składać bezpośrednio po powrocie do pracy, czy dopiero w okresie późniejszym ? Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
tom_asz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (12 565 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny a urlop macierzyński

[ Edytowane ]

@tom_asz, jeśli umowa o pracę jest na czas nieokreślony, wniosek można złożyć w czasie urlopu macierzyńskiego. Poprosimy o zaświadczenie o dochodach i zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o wymiarze zasiłku za ostatnie 6 miesięcy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (12 472 wyświetleń)

Ale który dochód jest uwzględniany przy obliczaniu zdolnościany kredytowej?z umowy o pracę?czy wplywy z zusu, które są nizsze
Odpowiedz
0 Lajków
tom_asz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-09-2017
Wiadomość 3 z 4 (12 448 wyświetleń)

[ Edytowane ]

@tom_asz, uwzględnimy kwotę zasiłku z ZUS oraz kwotę, którą poda pracodawca na zaświadczeniu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (12 369 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy