Odpowiedz

zmiana wniosku kredytowego

Czy można zmienić wniosek kredytowy przed jego rozpatrzeniem (np. okres kredytowania) bez potrzeby składania wniosku od nowa?

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-12-2019
Wiadomość 1 z 7 (8 851 wyświetleń)

Re.: zmiana wniosku kredytowego

Cześć

Niestety gdy wyślesz już wniosek do rozpatrzenie nie masz możliwości zmiany danych w nim zawartych, jedyną złożenie nowego wniosku kredytowego


Jeśli moja odpowiedz jest dla Ciebie przydatna to proszę o Like a bede wiedział ze Ci pomogłem ;-)
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 2 z 7 (8 823 wyświetleń)

Re.: zmiana wniosku kredytowego

ok, a jeśli mam pozytywną decyzję wstępną, a chciałbym wydłużyć okres kredytowania i mam napięty harmonogram podpisywania umowy z deweloperem, to czy mogę to zmienić po wstępnej decyzji a przed ostateczną i przed podpisaniem umowy kredytowej? Czy lepiej podpisać umowę kredytową i ją aneksować? (chodzi o uniknięcie ponownej straty czasu)

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-12-2019
Wiadomość 3 z 7 (8 788 wyświetleń)

Re.: zmiana wniosku kredytowego

Niestety NIE po analizie i pozytywnej weryfikacji bank daje ci dwie możliwości ofertę kwotową i czasową o jaka wnioskowałeś i zazwyczaj druga na wyższa kwotę gdy twoja zdolność kredytowa jest wyższa i masz do wyboru tylko te 2 opcje, by wydłużyć okres kredytowania możesz albo złożyć wniosek kredytowy ponownie lub po zatwierdzeniu kredytu aneksować ale przy aneksowaniu musisz być pewien ze będziesz spełniać warunki tj. najważniejsze czy okres uzyskiwania dochodu będzie dłuższy niż okres kredytowania przy np. umowie na czas określony chyba ze posiadasz umowę o pracę na czas nie określony w takim przypadku raczej nie powinno być problemu z aneksowaniem umowy ale należy pamiętać ze aneksowanie można wykonać dopiero po uprawomocnieniu się umowy. 

 

 

Jeśli moja odpowiedz jest przydatna to proszę o Like a bede wiedział ze Ci pomogłem Emotikon: Szczęśliwy 

K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 4 z 7 (8 776 wyświetleń)

Re.: zmiana wniosku kredytowego

Dzięki! Ponowny wniosek wpłynie pewnie na scoring i zdolność?

Odpowiedz
0 Lajków
kolejarz13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-12-2019
Wiadomość 5 z 7 (8 763 wyświetleń)

Re.: zmiana wniosku kredytowego

Jeśli pierwszy wniosek nie zostanie zatwierdzony to nie powinien mieć wpływu na nowy 

 

 

 

Jeśli moja odpowiedz jest przydatna to proszę o Like a bede wiedział ze Ci pomogłem Emotikon: Szczęśliwy 

K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 6 z 7 (8 740 wyświetleń)

Re: Re.: zmiana wniosku kredytowego

@kolejarz13 Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą, u którego składałeś wniosek. Ta osoba najlepiej będzie wiedziała, na jakim etapie jest wniosek oraz czy jest możliwość wprowadzenia na nim zmian. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 7 z 7 (8 679 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy