Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

złożony wniosek o wykreślenie hipoteki

Dzien dobry,

 

chcialabym poruszyc dwie kwestie 20 maja zlozylam w aplikacji wniosek o wykreslenie hipoteki, na infolinii dostałam informacje ze dokumenty sa sprawdzane nawet 14 dni, plus kolejne 10 dni trzeba doliczyc na uruchomienie transzy, jak to się ma do zapisow umowy w ktorej napisane jest ze bank ma 10 dni kalendarzowych na uruchomienie transzy? dlaczego bank potrzebuje az 14 dni na sprawdzenie czy wniosek zostal wypelniony poprawnie? dodam ze 5 czerwca mija mi termin uruchomienia drugiej transzy, co w przypadku gdy wniosek zostanie odrzucony?

 

Druga sprawa, to taka, ze na infolinii Pani powiedziala, ze do takiego wniosku potrzebne jest pelnomocnictwo banku , ja od zbywcy otrzymałam tylko zaswiadczenie o spłacie kredytu ktore dołączyłam do wniosku, zbywca nie otrzymał zadnego pelnomocnictwa. W sądzie dostałam informację, ze pelnomocnctwo nie jest wymagane, ale Pani na infolinii twierdzi, ze powinno byc bo wniosek zostanie odrzucony. 

 

Czy mozna ten proces jakos przyspieszyc? 

 

Z gory dziekuję za odpowiedz

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
as93
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 071 wyświetleń)

Re: złożony wniosek o wykreślenie hipoteki

Termin 10 dni, o którym piszesz dotyczy uruchomienia pierwszej transzy. 
Żeby jak najszybciej otrzymać pieniądze możesz równocześnie złożyć wniosek i dostarczyć nam wymagane dokumenty. Jeśli złożysz wszystkie, o które prosimy, termin ich sprawdzenia nie powinien przekroczyć 14 dni.

W temacie pełnomocnictwa, powinnaś je otrzymać od banku zbywcy. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 014 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy