Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: wycena nieruchomości - co dalej?

@Alutka11 Informacje o brakujących dokumentach przekazuje zawsze doradca, który prowadzi przez proces wnioskowania. Jeśli nie przekazał takiej informacji i uważasz, że przeciąga proces, skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzimy wtedy, który to wniosek i jaki doradca. Zależy nam na sprawnej obsłudze, więc skontaktuj się z nami przez bankowość internetową lub przez infolinię, abyśmy mogli ustalić o kogo konkretnie chodzi.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 21 z 22 (3 281 wyświetleń)

Re: wycena nieruchomości - co dalej?

@BarbaraN Po uzupełnieniu wniosku o wszystkie dokumenty, na decyzję ostateczną czeka się aktualnie około tygodnia. W tym tygodniu wypadają 2 dni świąteczne, dlatego też czas oczekiwania może ulec wydłużeniu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 22 z 22 (3 266 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Ok, sprawdzę czy rzecznik praw konsumenta jest tego samego zdania.

06-05-2024
Wnioski o wakacje kredytowe

Dzień dobry,

 

Jest już podpis prezydenta pod ustawą o wakacje kredytowe. Kiedy będą dostępne wnioski o wakacje kredytowe na 2024 r.? Czy wnioski będą od razu na wszystkie zawieszenia na 2024 r.? Czy bę

...

06-05-2024
Decyzja w procesie NWH

Dzień dobry, mój doradca zarejestrował mnie w nowym procesie NWH, przeszliśmy z powodzeniem przez pierwszy etap i złożyliśmy wniosek - zarejestrowany z dn. 25.04. W informacjach o czasach procesowych ...

06-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy