Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

wybór dowolnego oddziału do podpisania umowy o kredyt hipoteczny

Proszę o odpowiedź obsługę banku.

Jestem potencjalnym kredytobiorcą ING. Jakiś czas temu złożyłem wniosek o kredyt, jest on rozpatrzony pozytywnie. Mam teraz (chyba) 6 miesięcy na podpisanie umowy.

Czy podpisać umowę mogę w dowolnym oddziale banku?

Mam nadzieję, że nie ma u Państwa "rejonizacji". Sytuacja tak się potoczyła, że obecnie przebywam w innym mieście. Kredyt zdecydowałem się jednak uruchomić i wygodniej byłoby mi podpisać umowę w najbliższej placówce (nie w tej, w której składałem wstępny wniosek). Teoretycznie mógłbym udać się do "pierwotnej" placówki, ale wiązałoby się to z dodatkową 180-kilometrową podróżą i koniecznością wzięcia dnia wolnego w pracy... czego chciałbym uniknąć.

Oczywiście wcześniej zajdę do wybranej - nowej placówki- i poinformuję obsługę o zaistniałej sytuacji, aby mogli przygotować dokumenty.

Odpowiedz
0 Lajków
szokmarcin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-12-2018
Wiadomość 1 z 3 (7 048 wyświetleń)

Re: wybór dowolnego oddziału do podpisania umowy o kredyt hipoteczny

Możesz umówić się do innego oddziału, również w innym mieście. W sprawie umówienia spotkania, skontaktuj się proszę ze Specjalistą, u którego kompletujesz dokumenty.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (7 018 wyświetleń)

Re: wybór dowolnego oddziału do podpisania umowy o kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

test

Odpowiedz
0 Lajków
rycaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
10-11-2018
Wiadomość 3 z 3 (6 992 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy