Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

ubezpieczenie wariant rozszerzony

Witajcie, posiadam obecnie ubezpieczenie nieruchomosci, dom jest w stanie deweloperskim, wyliczylem ze wariant rozszerzony w ing wyjdzie taniej niz polisa allrisk, bo bank liczy skladke od kwoty kredytu a nie wartosci nieruchomosci.. czy ktos kto takie ubezpieczenie posiada moze sie podzielic zakresem tego ubezpieczenia? Czy ubezpieczenie nieruchomosci w tym wariancie wynika doplat w razie wystapienia szkod np stluczenia itp?

Odpowiedz
0 Lajków
mciek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
31-08-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 031 wyświetleń)

Re: ubezpieczenie wariant rozszerzony

@brx123  Jeśli umowę będziesz już miał podpisaną  i zmienisz pracę - zgodnie z warunkami umowy, pamiętaj o poinformowaniu nas o tym Emotikon: Szczęśliwy Nie zmieni to warunków wydanej decyzji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 992 wyświetleń)

Re: ubezpieczenie wariant rozszerzony

@mciek Na wstępie chciałabym bardzo przeprosić, za brak odpowiedzi na Twoje pytanie. Nastąpiła pomyłka i chciałabym do Ciebie wrócić z informacją. 

Odpowiedź na swoją wątpliwość znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nieruchomosci-i-ruchomosci . W przypadku szczegółowych pytań, możesz skontaktować się bezpośrednio z naszymi doradcami hipotecznymi, na czacie w Moje ING lub telefonicznie 32 357 00 57. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 443 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy