Odpowiedz

ubezpieczenie wariant rozszerzony

Witajcie, posiadam obecnie ubezpieczenie nieruchomosci, dom jest w stanie deweloperskim, wyliczylem ze wariant rozszerzony w ing wyjdzie taniej niz polisa allrisk, bo bank liczy skladke od kwoty kredytu a nie wartosci nieruchomosci.. czy ktos kto takie ubezpieczenie posiada moze sie podzielic zakresem tego ubezpieczenia? Czy ubezpieczenie nieruchomosci w tym wariancie wynika doplat w razie wystapienia szkod np stluczenia itp?

Odpowiedz
0 Lajków
mciek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
31-08-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 054 wyświetleń)

Re: ubezpieczenie wariant rozszerzony

@brx123  Jeśli umowę będziesz już miał podpisaną  i zmienisz pracę - zgodnie z warunkami umowy, pamiętaj o poinformowaniu nas o tym Emotikon: Szczęśliwy Nie zmieni to warunków wydanej decyzji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (2 015 wyświetleń)

Re: ubezpieczenie wariant rozszerzony

@mciek Na wstępie chciałabym bardzo przeprosić, za brak odpowiedzi na Twoje pytanie. Nastąpiła pomyłka i chciałabym do Ciebie wrócić z informacją. 

Odpowiedź na swoją wątpliwość znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nieruchomosci-i-ruchomosci . W przypadku szczegółowych pytań, możesz skontaktować się bezpośrednio z naszymi doradcami hipotecznymi, na czacie w Moje ING lub telefonicznie 32 357 00 57. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 466 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy