Odpowiedz

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@eewwllaa koniecznie zapytaj doradcę kiedy został przyjęty do kolejki na wydanie decyzji ostatecznej (ja się dowiedziałam że mój np. dzisiaj), on widzi informację w tym stylu jak poniżej. Może go jeszcze nawet nie zakolejkowano?

 

Wniosek Klienta ************** o numerze *************** zmienił status na:

Wniosek analizowany - oczekuje na decyzję ostateczną.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 31 z 39 (11 479 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@ Burbery nawet nie wiedziałam, że to tak wygląda. Muszę się dopytać.
Ja się właśnie zastanawiam ja to wygląda, bo skoro mój wniosek był już analizowany ostatecznie, po czym analityk chciał jeszcze jakiś dokument.. w takim razie mój wniosek wpadł na początek kolejki?
Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 32 z 39 (11 473 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@eewwllaa właśnie dlatego koniecznie się go dopytaj, wtedy dopiero będziesz mogła sobie oszacować na jakim jesteś etapie.

U mnie mają już wszystkie dokumenty, więc mam nadzieję że wydanie decyzji to kwestia jednego rzutu oka na wycenę. Ale oczywiście nie wiem jakie są procedury

Odpowiedz
0 Lajków
Burbery
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
2
01-03-2016
Wiadomość 33 z 39 (11 468 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

[ Edytowane ]

@ Burbery z tego co wiem to ostatni analityk sprawdza cały wniosek od nowa... Dlatego u mnie się dopatrzył braku jednej informacji w umowie przedwstępnej (wynikała ona sama z siebie z zapisu w umowie i pewnie dlatego wcześniej nikt na to nie zwrócił uwagi) ale nie było napisane czarno na białym i musieliśmy zrobić aneks - a nie dotyczyło to nieruchomości, którą kupujemy..

Odpowiedz
0 Lajków
eewwllaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
0
22-03-2016
Wiadomość 34 z 39 (11 462 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

@eewwllaa Decyzja kredytowa standardowo podejmowana jest w terminie 25 dni roboczych od momentu złożenia kompletu dokumentów. Każda decyzja jest podejmowana indywidualnie. W tej sytuacji proszę, skontaktuj się z doradcą, u którego został złożony wniosek o kredyt. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 35 z 39 (11 311 wyświetleń)

Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

Ile obecnie czeka się na rzeczoznawcę z ING, na przykład we Wrocławiu?

dziękuję
a
Odpowiedz
0 Lajków
annaewa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
23-07-2018
Wiadomość 36 z 39 (8 429 wyświetleń)

Re: Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

annaewa Cały proces (przeprowadzenie wyceny, sporządzenie dokumentu, przekazanie do banku) może trwać do 2 tygodni. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 37 z 39 (8 387 wyświetleń)

Re: Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

BRAK KONTAKTU ZE STRONY RZECZOZNAWCY. Usługa opłacona 1.07, potwierdzenie wysłane 04.07 wieczorem (po weekendzie), więc 05.07 dostarczone. Dziś 15.07, zatem 9 dzień roboczy i rzeczoznawca się jeszcze nie odezwał. Czy jest możliwość, że w ogóle tego nie zrobi i przygotuje operat bez kontaktu? Czy dobrze myślę, że na wycenę ma 10 dni roboczych? Osoba prowadząca kredyt nie ma do niego namiarów (Gdańsk).

Odpowiedz
0 Lajków
indiana_indiana
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-07-2022
Wiadomość 38 z 39 (2 441 wyświetleń)

Re: Re.: ile czeka się na rzeczoznawce

Nie ma tutaj określonego terminu. Przeważnie dzieje się to do tygodnia od momentu zlecenia wyceny. Skontaktuj się proszę z doradcą, który przyjmował wniosek, sprawdzi to dla Ciebie Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
314
61
04-09-2015
Wiadomość 39 z 39 (2 415 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy