Odpowiedz

Fundusz wsparcia kredytobiorców

Witam, moja sytuacja wygląda następująco, w 2016 roku wziąłem kredyt hipoteczny na budowę domu jako jedyny kredytobiorca, z żoną przed kredytem miałem rozdzielność majątkową. W 2018 wziąłem drugi kredyt hipoteczny na remont i wykończenie poddasza tego samego domu. Obecnie mam dwoje dzieci, ,mieszkamy razem z żoną. Spełniam kryterium dochodowe aby skorzystać funduszu wsparcia kredytobiorców. Moje pytanie jest czy dochody żony będą się wliczać do moich dochodów jeśli ona nie jest właścicielem przedmiotowego domu i nie przeznacza żadnych środków na spłatę kredytu? oraz czy moje kredyty, raty się sumują i jak jest wypłacana kwota wsparcia, czy uwzględnia sumę tych rat czy może brany jestem pod uwagę tylko jeden kredyt. Pieniądze z kredytu zostały przeznaczone na ten sam cel.
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
EDM
EDM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 129 wyświetleń)

Re: Fundusz wsparcia kredytobiorców

Zachęcamy do wypełnienia ankiety na naszej stronie: https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/fundusz-wsparcia-kredytobiorcow . Na jej podstawie sprawdzimy czy możesz takie wsparcie uzyskać. 

Dochody Twojej żony będą brane pod uwagę, jako członka gospodarstwa domowego. Wsparcie możesz uzyskać tylko na jeden posiadany kredyt.-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
241
46
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 039 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Aby to wyjaśnić, napisz proszę do specjalisty na czacie w Moim ING. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING. Czatujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 i w sobot...

20-07-2024
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Otrzymaliśmy wiadomość, że w Twojej sprawie są dostępne nowe informacje. Znajdziesz je po zalogowaniu w Moim ING

19-07-2024
Re.: Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Prosimy, napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Dzięki temu będziemy mieli wgląd do danych w systemie i sprawdzimy Twoją kartę.

 

19-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy