Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

decyzja wstępna a ostateczne podpisanie umowy - czas

Witam 
Z góry dzięki za udzielenie szybkiej odpowiedzi. Decyzję pozytywną otrzymaliśmy 17 stycznia (piątek), 23 stycznia mieliśmy wycenę rzeczoznawcy... Następnego dnia 24 stycznia nasz nasz doradca złożył wycenę do banku... Ile możemy czekać, aby podpisać ostateczną umowę z bankiem?? Wiem że to banku może nie interesować ale umowa przedwstępna zakupu domu kończy nam się 8 lutego i zaczynamy pomału mieć spore obawy. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz. 

Odpowiedz
0 Lajków
Lewlente
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 734 wyświetleń)

Re: decyzja wstępna a ostateczne podpisanie umowy - czas

[ Edytowane ]

Decyzję kredytową podejmujemy w ciągu 21 dni, od złożenia kompletu dokumentów. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z opiekunem Twojego wniosku, sprawdzimy na jakim etapie jest wniosek. Zależy nam na tym, aby jak najszybciej rozpatrywać wnioski. 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 625 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy