Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

decyzja wstępna a ostateczne podpisanie umowy - czas

Witam 
Z góry dzięki za udzielenie szybkiej odpowiedzi. Decyzję pozytywną otrzymaliśmy 17 stycznia (piątek), 23 stycznia mieliśmy wycenę rzeczoznawcy... Następnego dnia 24 stycznia nasz nasz doradca złożył wycenę do banku... Ile możemy czekać, aby podpisać ostateczną umowę z bankiem?? Wiem że to banku może nie interesować ale umowa przedwstępna zakupu domu kończy nam się 8 lutego i zaczynamy pomału mieć spore obawy. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz. 

Odpowiedz
0 Lajków
Lewlente
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 813 wyświetleń)

Re: decyzja wstępna a ostateczne podpisanie umowy - czas

[ Edytowane ]

Decyzję kredytową podejmujemy w ciągu 21 dni, od złożenia kompletu dokumentów. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z opiekunem Twojego wniosku, sprawdzimy na jakim etapie jest wniosek. Zależy nam na tym, aby jak najszybciej rozpatrywać wnioski. 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 704 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Wakacje kredytowe

Czy będę mógł pomniejszyć dochód o wysokość alimentów które place składając wniosek o wakacje kredytowe?
Brakuje mi 2% do spełnienia warunku o wysokości raty wynoszącej 30% dochodu z 3 miesiecy

01-05-2024
Re.: Analiza wniosku

Hej nie poszłam, bo na infolini powiedzieli mi że nie ma sensu, żebym.złożyła reklamacje, co uczyniłam w aplikacji.

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy