Odpowiedz

co po zlozeniu dokumentow?

Witam interesuje mnie proces rozpatrywania wniosku. Sklafam dokumenty dostaje decyzje wstepna? I jak to dalej wyglada?
Odpowiedz
0 Lajków
aniolek89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
08-05-2017
Wiadomość 1 z 5 (4 884 wyświetleń)

Re.: co po zlozeniu dokumentow?

Z tego co ja wiem:

1. Wpłacasz 420 za inspekcję (mieszkanie, rynek pierwotny) albo robisz operat na swój koszt. To zajmuje parę dni.

2. Po wykonaniu operatu zapada decyzja ostateczna i podpisujesz umowę kredytową

3. Składasz wnioski o wypłatę transz kredytu zgodnie z zawartą umową deweloperską, oczywiście najpierw uruchamiasz środki własne.

Odpowiedz
0 Lajków
takijeden
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
0
17-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (4 872 wyświetleń)

Re.: co po zlozeniu dokumentow?

@aniolek89 W kolejnym kroku zlecamy wycenę wartości nieruchomości, następnie podejmujemy decyzję ostateczną.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (4 828 wyświetleń)

Re.: co po zlozeniu dokumentow?

ja zlozylam dokumenty na poczatku kwietnia, tyle ze juz z operatem, w tym czasie zaswiadczenie ze spoldzielni starcilo waznosc, donosilam nowe, teraz znwu chca dokumentu potwierdzajacego wlasnosc zbywcy a dostli to w spadku, o czym mowilam od poczatku ale nikt o te dokemnty nie prosil, znowu musze pozyskac ten dokumet a dalej nie wiem przynazli mi ten kredyt, nie rozumiem czemu takich dokumentow nie prosza od razu , cala sprawa ciagnie sie strasznie

Odpowiedz
0 Lajków
aniolek89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
08-05-2017
Wiadomość 4 z 5 (4 813 wyświetleń)

Re.: co po zlozeniu dokumentow?

Skontaktuj się doradcą u którego złożyłaś wniosek kredytowy. Tylko doradca może sprawdzić jaki jest status wniosku. Czasami zdarza się, że podczas analizy wniosku klienci są proszeni o dodatkowe dokumenty.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (4 761 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy