Odpowiedz

Zmiana oprocentowania knf

Mając okresowe stałe oprocentowanie jest zapis w umowie że po 5 latach nowa stawka lub WIBOR i marzą z umowy. Czy rekomendacja knf że nie można przejść ze stałego na zmienne oprocentowanie, coś zmienia w tym kontekście ?
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 210 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania knf

Rekomendacja KNF tyczy się refinansowania kredytu ze stałym oprocentowaniem na oprocentowanie zmienne, czyli nie jest możliwe przejście ze stopy stałej na zmienną jeszcze zanim zakończył się okres przewidziany w umowie. Przejście na zmienne oprocentowanie może być zatem dopiero po ustalonym w umowie terminie nie wcześniej.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
71
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (1 144 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie m...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.

29-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w ...

29-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy