29-10-2023 09:43
Witam. Mam takie pytanie mniej więcej 3 lata temu bylem u doradcy kredytowego, który powiedział, że żaden bank nie da nam kredytu z uwagi na warunki zabudowy. Dopiero jak wybuduje stan surowy zamknięty. Śledząc poczynania banków zauważyłem, że wasz jest bardzo otwarty. Mam aktualnie stan surowy zamknięty a problem polega na działce ponieważ ma ona 3002m2 oraz wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu jednorodzinnego w ramach zabudowy zagrodowej czy da się otrzymać kredyt na takie coś?
30-10-2023 15:05
Standardowo udzielamy kredytów hipotecznych i zabezpieczamy się tylko na działkach o powierzchni do 3000 m2, czyli u Ciebie działka przekracza o 2 m2 tę powierzchnię. Do przyjęcia takiego wniosku będziemy potrzebować dodatkowej zgody.
Masz trzy opcje do zgłoszenia prośby o takie odstępstwo:
1. Możesz zadzwonić (jeszcze tylko dziś i juto) na naszą infolinię hipoteczną pod numerem 32 357 00 65 i nasz specjalista przyjmie dla Ciebie taką prośbę.
2. Możesz umówić się na spotkanie do placówki bankowej i tam nasz specjalista przed przyjęciem wniosku przyjmie prośbę o takie odstępstwo.
3. Skontaktuj się z placówką, którą obsługuje Twój doradca kredytowy i on udzieli Ci dodatkowych informacji.
Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl
... 06-12-2025Trudno nam się tutaj odnieść do Twojej sprawy. Natomiast jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to możesz się od niej odwołać. Możesz też napisać do nas na czacie, po zalogowaniu w Moim I
... 06-12-2025Trafiłem na ten temat w "społeczności ING " bo szukam rozwiązania problemu . Też spotkała mnie blokada konta przez brak oświadczenia. Zablokowane konto - na początku to się z tego śmiałem ale teraz
... 06-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |