Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Dzień dobry. Za dwa tygodnie, tuż po ślubie planuję wraz z mężem złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Podczas składania wniosku chciałabym wpisać już nowe nazwisko i jednocześnie dać do wglądu stary dowód ze starym nazwiskiem oraz akt małżeństwa. Czy to nie będzie problemem? Czy jeśli już po złożeniu wniosku odbiorę nowy dowód, to czy po ewentualnym pozytywnym rozpatrzeniu tegoż wniosku nie będzie dla banku problemem, że legitymuję się innym dokumentem podczas podpisywania umowy kredytowej?
Odpowiedz
0 Lajków
Budzia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 331 wyświetleń)

Re: Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Emotikon: Szczęśliwy 
Nie będzie najmniejszego kłopotu z tym, żebyście mogli złożyć wniosek, ale prócz dowodu osobistego zabierz ze sobą także akt ślubu. Podczas podpisywania umowy, zaktualizujemy Twoje dane. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 275 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy