Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Dzień dobry. Za dwa tygodnie, tuż po ślubie planuję wraz z mężem złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Podczas składania wniosku chciałabym wpisać już nowe nazwisko i jednocześnie dać do wglądu stary dowód ze starym nazwiskiem oraz akt małżeństwa. Czy to nie będzie problemem? Czy jeśli już po złożeniu wniosku odbiorę nowy dowód, to czy po ewentualnym pozytywnym rozpatrzeniu tegoż wniosku nie będzie dla banku problemem, że legitymuję się innym dokumentem podczas podpisywania umowy kredytowej?
Odpowiedz
0 Lajków
Budzia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 321 wyświetleń)

Re: Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Emotikon: Szczęśliwy 
Nie będzie najmniejszego kłopotu z tym, żebyście mogli złożyć wniosek, ale prócz dowodu osobistego zabierz ze sobą także akt ślubu. Podczas podpisywania umowy, zaktualizujemy Twoje dane. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 265 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy