Odpowiedz

Łączenie kredytów

Witam , czy jest możliwość skonsolidowania kredytu gotówkowego z innego banku( Millenium) z kredytem hipotecznym w ING ? Chodzi mi tutaj o uzyskanie jednej raty. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
kkkpatryk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-07-2021
Wiadomość 1 z 4 (1 698 wyświetleń)

Re: Łączenie kredytów

Kredytem hipotecznym możesz połączyć swoje inne zobowiązania niemieszkaniowe, które masz np. w innych bankach, SKOK-ach czy w miejscu pracy. Musisz pamiętać, że:

- maksymalnie możesz połączyć 7 zobowiązań,
- musi minąć co najmniej rok od dnia, w którym przyznano Ci te zobowiązania,
- suma rat, które obecnie spłacasz, nie może przekraczać 65% miesięcznego dochodu gospodarstwa domowego, który wliczamy do zdolności kredytowej.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
332
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (1 636 wyświetleń)

Re: Łączenie kredytów

A jeśli już posiadam hipotekę w owym ING ? To działa na takiej samej zasadzie ? Z góry dziękuje za odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
kkkpatryk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-07-2021
Wiadomość 3 z 4 (1 622 wyświetleń)

Re: Łączenie kredytów

Tak, konsolidujemy także kredyty hipoteczne Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (1 531 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy