Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Dzień dobry. Za dwa tygodnie, tuż po ślubie planuję wraz z mężem złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Podczas składania wniosku chciałabym wpisać już nowe nazwisko i jednocześnie dać do wglądu stary dowód ze starym nazwiskiem oraz akt małżeństwa. Czy to nie będzie problemem? Czy jeśli już po złożeniu wniosku odbiorę nowy dowód, to czy po ewentualnym pozytywnym rozpatrzeniu tegoż wniosku nie będzie dla banku problemem, że legitymuję się innym dokumentem podczas podpisywania umowy kredytowej?
Odpowiedz
0 Lajków
Budzia
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 339 wyświetleń)

Re: Zmiana dowodu podczas procedury kredytowej

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Emotikon: Szczęśliwy 
Nie będzie najmniejszego kłopotu z tym, żebyście mogli złożyć wniosek, ale prócz dowodu osobistego zabierz ze sobą także akt ślubu. Podczas podpisywania umowy, zaktualizujemy Twoje dane. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 283 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy