Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zdolność kredytowa na działaności

Chciałem się spytać, kiedy ING planuje znowu akceptować dochód z działalności gospodarczej przy kredycie hipotecznym? I czy wkład własny na poziomie 30% już się utrzyma czy zostanie przywrócone 20%?
Odpowiedz
0 Lajków
piotrem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
07-04-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 480 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa na działaności

Decyzję w tym temacie podejmujemy na podstawie sytuacji, jaka jest na rynku. 
Przynajmniej do końca maja nie mamy informacji by wynagrodzenie z działalności było brane pod uwagę do wniosku o kredyt hipoteczny. 
W przypadku wkładu własnego nie mamy jeszcze informacji w tym zakresie. 
Jak coś się zmieni w tym temacie na bieżąco piszemy o tym na naszej stronie internetowej. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 400 wyświetleń)

Re: Zdolność kredytowa na działaności

W mojej ocenie jako osoby, która nie notuje spadków dochodów w tym okresie to decyzja kosmicznie niewygodna.

Nie trzymam w Waszym banku pieniędzy na koncie korporacyjnym jak i na działalności gospodarczej dla zabawy. Jeżeli w tym okresie trafia się ciekawa oferta nieruchomości to liczyłem na wsparcie a nie nóż w plecy. 

 

Pani na infolinii twierdzi, że dla zasady nie wyliczacie zdolności - nawet przy wkładzie 50% - obudźcie się albo wracajcie do kraju macierzystego.

Trzeba być rasowym "etatowcem" aby nie rozumieć, że każde stanowisko oparte o umowę o pracy można zlikwidować natychmiast z uwagi na utratę przychodów więc cóż za specjalista ocenił, ze to bezpieczniejsze od DG.

 

Pobudka - koniec maja bliski a wy Klientom z obrotami nie wyliczacie zdolności. Podnieście wkład na 40% i zabezpieczycie swoje interesy a wreszcie osoby bez pieniędzy nie będą po kredyt startować.

 

Jako Wasz Klient wskazuję tylko, że BOŚ bank (nie tylko) w tym momencie miażdży Waszą ofertę i chyba nie myślicie, że zachowacie Klientów którzy znajdą wsparcie u konkurencji.

odr
odr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
14-05-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 247 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy