Odpowiedz

Kredyt na budowę domu

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jaka by była nasz zdolność kredytowa przy kredycie na budowę domu.
Ja mam umowę o prace na czas nieokreślony od 2017r zarabiam 2500 zl miesięcznie.
Maz ma umowę zlecenie od stycznie 2018r. Jego sredniomiesieczne zarobki to 4500/5000 zł. Posiadamy kredyt hipoteczny na zakup mieszkania obecna kwota do spłaty to 160000 zł rata tego kredytu to 950 zl miesięcznie. Ponad to mamy kredyty gotówkowe na łączna kwote około 45000 zł łączne raty wynoszą około 700 zł. Mamy jedno dziecko na utrzymaniu. Posiadamy działkę budowlana zakupiona za 40000 zł.( nie wiem jaka byłaby wartość po oszacowaniu przez rzeczoznawcę)
Odpowiedz
0 Lajków
Loco961
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-04-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 141 wyświetleń)

Re.: Kredyt na budowę domu

[ Edytowane ]

jestem pośrednikiem kredytowym. przy zleceniówce część banków w obecnej sytuacji gospodarczej odpada. 

Odpowiedz
0 Lajków
piotrem
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
07-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 135 wyświetleń)

Re.: Kredyt na budowę domu

Czy dzialka byla kupowama za kredyt gotówkowy?
Odpowiedz
0 Lajków
odr
odr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
14-05-2020
Wiadomość 3 z 3 (1 738 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy