Odpowiedz

Operat szacunkowy

Witam,

 

3 tygodnie temu dostałem decyzję odmowną w sprawie kredytu hipotecznego. Podczas procesowania wniosku zapłaciłem za operat szacunkowy wykonany przez rzeczoznawcę współpracującego z ING. Wg. informacji na stronie operat szacunkowy powinien zostać wysłany do mnie pocztą, ale do tej pory go nie otrzymałem. Jaki jest czas oczekiwania na wspomniany operat?

 

Cytat ze strony: "Jeśli nie masz operatu, możesz skorzystać z naszej usługi wyceny nieruchomości. Operat szacunkowy otrzymasz pocztą."

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
cameron
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 926 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Rzeczoznawca powinien przesłać operat do 28 dni. Jeśli ten czas minął, proszę o kontakt z naszą infolinią (32 357 00 57)

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 842 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
..Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania Zrobisz to, gdy zakończymy poprzedni wniosek ...

Taki komunikat dostałam dzisiaj  po nadpłacie kredytu hipotecznego , Dodam ,że wczoraj równiez zrobiłam nadpłatę i bez problemu skróciłam o 3 mc . Dzisiejsza nadpłata to równowartość dwóch rat kapitał

...

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

A jeszcze jedno. Ile jest rubryk w pismach urzędowych do podawania nr konta? Stosujemy tam spacje? Nie ulepszajcie na siłę tego, co nie potrzeba. Może PESEL też podzielicie?

08-12-2023
Re: Re.: Zmiana wyglądu panelu moje ing.

Już myślałem, że nie będzie problemów, ale nie. Jak mówię lepsze jest wrogiem dobrego. Nie mogę poprawnie wpisać nr konta robiąć przelew. Zrobiliście podział na segmenty liczbowe. Dwie pierwsze, przer

...

08-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy