Odpowiedz

Operat szacunkowy

Witam,

 

3 tygodnie temu dostałem decyzję odmowną w sprawie kredytu hipotecznego. Podczas procesowania wniosku zapłaciłem za operat szacunkowy wykonany przez rzeczoznawcę współpracującego z ING. Wg. informacji na stronie operat szacunkowy powinien zostać wysłany do mnie pocztą, ale do tej pory go nie otrzymałem. Jaki jest czas oczekiwania na wspomniany operat?

 

Cytat ze strony: "Jeśli nie masz operatu, możesz skorzystać z naszej usługi wyceny nieruchomości. Operat szacunkowy otrzymasz pocztą."

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
cameron
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 063 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Rzeczoznawca powinien przesłać operat do 28 dni. Jeśli ten czas minął, proszę o kontakt z naszą infolinią (32 357 00 57)

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 979 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy