Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Zawieszenie rat kredytu - harmonogram z 8 ratami z samymi odsetkami

[ Edytowane ]

Podejrzewam, że chodzi o to z tym harmonogramem, że bank nie chce pokazać w całości korekty jaką wakacje kredytowe wniosą w przychody baku i prognozowanego wyniku rocznego, dlatego korygowana jest tylko najbliższa rata i naliczane "błędne podwójne odsetki". W takich harmonogramach dalej bank ma przyszłe wpływy jakby nie było wakacji. Wysocy managerowie premie przecież musza wziąć za wyniki a akcjonariusze natomiast i tak targają włosy na głowie po spadku akcji w ujęciu YTD wiec nie ma co im jeszcze bardziej psuć nastojów. Lepiej wkurzyć klienta niż akcjonariusza. Myślę jednak że bez UOKiK i KNF w tym wypadku się nie obejdzie.  

Odpowiedz
0 Lajków
gonczarek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
02-08-2022
Wiadomość 11 z 14 (2 291 wyświetleń)

Re.: Zawieszenie rat kredytu - harmonogram z 8 ratami z samymi odsetkami

Mam podobnie ostatnia rata jest gigantyczna, ale zauważyłem że ost rata po zawieszeniu nadal jest w tym samym terminie co powinna być zgodnie z umową podpisana, chyba oni to skorygują po ostatniej zawieszonej racie czyli w czwartym kwartale 23 roku wtedy harmonogram przelicza i dodadzą te 8 Mc wakacji, gdyż przecież nie mają prawa wiedzieć ile jeszcze stopy pójdą w górę, co z wiborem itp więc myślę że nie ma co się bać.
Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek34
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-08-2022
Wiadomość 12 z 14 (1 960 wyświetleń)

Re: Re.: Zawieszenie rat kredytu - harmonogram z 8 ratami z samymi odsetkami

Czesc, a na jaki email do UOKiK wogole mozna wyslac odnosnie tej sytuacji?

Odpowiedz
0 Lajków
ewe
ewe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-08-2022
Wiadomość 13 z 14 (1 644 wyświetleń)

Re: Re.: Zawieszenie rat kredytu - harmonogram z 8 ratami z samymi odsetkami

[ Edytowane ]
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów:

uokik@uokik.gov.pl


Urząd Komisji Nadzoru Finansowego:

knf@knf.gov.pl

Zachęcam do wysyłania.

Gdyby normalna firma odwaliła taką manianę, to straciłaby wielu klientów.
A w ING "nie ma problemu" "nic się nie stało" "harmonogram po prostu jest niepoprawny".
Zdumiewa mnie jak poważny bank może takie jaja sobie robić. Bareja wiecznie żywy jak widać. Żal nas - klientów cały czas robionych w ch#ja. Szkoda, że banku od kredytu hipotecznego nie da się zmienić tak łatwo jak np. operatora komórkowego.
MoneyQueen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
04-06-2022
Wiadomość 14 z 14 (1 567 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy