Odpowiedz

Zarobki za jaki okres?

Dzień dobry,

 

Przymierzam się do zawnioskowania o kredyt hipoteczny w ING.

Moje wynagrodzenie wpływa do ING od kilku lat. Jaki okres będzie brany pod uwagę przy analizie mojego wniosku? W formularzu do wyboru jest opcja 3, 6 i 12 miesięcy. Kto decyduje jaki okres wybrać? Jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony. Od 6 miesięcy obowiązuje mnie nowa umowa z wyższym wynagrodzeniem. Gdyby pod uwagę brać ostatnie 12 miesięcy, średnie zarobki są niższe niż przy ostatnich 6 miesiacach. 

Odpowiedz
0 Lajków
kiwi15
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-09-2024
Wiadomość 1 z 2 (151 wyświetleń)

Re.: Zarobki za jaki okres?

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wnioskiem kredytowym. Na Twoje pytania odpowiedzą nasi specjaliści hipoteczni w naszych placówkach bankowych. Zachęcam do umówienia spotkania wideo z takim doradcą. Możesz to zrobić na naszej stronie https://www.ing.pl/kontakt - Spotkanie ze specjalistą - Umów spotkanie - Kredyt hipoteczny.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
437
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (39 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

Dzień dobry,

moja partnerka założyła właśnie konto osobiste Direct w ING. Za każdym razem, gdy chce zrobić przelew BLIKiem na nr telefonu, musi nie tylko wpisywać PIN (co jest uzasadnione), ale także p

...

26-09-2024
Re.: Zmiana istotna w trakcie trwającego kredytu hipotecznego

Po naszej stronie najważniejszy jest standard wykończenia jaki zadeklarowałeś w kosztorysie. I na jego podstawie będziemy rozliczać budowę. Jeśli jednak byłby problem z rozliczeniem inwestycji, możesz...

26-09-2024
Re.: Zarobki za jaki okres?

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wnioskiem kredytowym. Na Twoje pytania odpowiedzą nasi specjaliści hipoteczni w naszych placówkach bankowych. Zachęcam do umówienia spotkania wideo z takim doradcą...

26-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy