23-09-2024 10:23
Dzień Dobry,
Jesteśmy w trakcie budowy domu i posiadamy kredyt hipoteczny w ING. Zastanawiamy się nad zmianą sposobu ogrzewania z pompy ciepła zawartej w projekcie na pellet. Jest to zmiana istotna więc wymaga zamiennego pozwolenia na budowę, nie zamierzamy wnioskować o nowe środki itp.
Czy taka zmiana wymaga zgłoszenia do banku lub wiąże się ze złożeniem dodatkowej dokumentacji lub aneksu do umowy kredytowej?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
26-09-2024 16:58
Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego
... 13-02-2026Dzień dobry,
Moje pytanie: Chciałbym wziąć kredyt na pierwsze mieszkanie, mam 20% wkład własny, niestety brakuje mi niewiele zdolności kredytowej (40k) do wymarzonego miejsca. Czy jest możliwość wzięci
... 13-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |