Odpowiedz

Zakończenie inwestycji

Dzień dobry. Zakończyłam inwestycję na którą udzielono mi kredytu hipotecznego. Jak rozliczyć się z bankiem celem dopełnienia formalności?
Odpowiedz
0 Lajków
Zoja
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
28-03-2022
Wiadomość 1 z 3 (909 wyświetleń)

Re: Zakończenie inwestycji

Dokumenty do zawartej już umowy możesz w wygodny sposób dostarczyć w bankowości internetowej lub osobiście w naszej placówce. 

Po zalogowaniu w Moim ING proszę wybrać zakładkę "Kredyty" oraz ten konkretny kredyt, a następnie "Wnioski" i "Potwierdzenie spełnienia warunków umownych".
Z listy proszę wybrać warunek "Dokumenty potwierdzające rozliczenie transzy/inwestycji".

Niestety, tutaj nie widzimy szczegółów tej inwestycji.
W przypadku remontu bez pozwolenia na budowę wystarczą zdjęcia, a przy budowie domu zdjęcia i dziennik budowy, zaświadczenie z Państwowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, potwierdzające zakończenie inwestycji i zaświadczenie z Urzędu Miasta lub Gminy o nadaniu adresu docelowego.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
604
114
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (868 wyświetleń)

Re: Zakończenie inwestycji

Dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
0 Lajków
Zoja
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
28-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (849 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy