Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie o zatrudnieniu i drugi próg podatkowy

Witam!
Chciałabym się poradzić w następującej kwestii. 20.12 złożyłam wniosek o kredyt hipoteczny. Do wniosku dołączone było zaświadczenie o zatrudnieniu ze średnim wynagrodzeniem za okres ostatnich 3 miesięcy (zgodnie z informacjami na wniosku). Z racji, iż oboje z partnerem przekroczyliśmy 2 prog podatkowy w polowie roku, nasz sredni dochod byl nieco zanizony w stosunku do wplywow z poprzednich miesiecy. Dodalismy do wniosku oświadczenie i wyciag pensji z ostatnich 12 miesięcy (tak doradził doradca). W jaki sposob zatem bank bedzie liczył średnie miesięczne wynagrodzenie?
Odpowiedz
0 Lajków
darkflower91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-01-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 590 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu i drugi próg podatkowy

Miło mi czytać że nasza oferta Was zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Średnie miesięczne wynagrodzenie obliczymy na podstawie złożonych przez Was dokumentów. Więcej szczegółów przekaże specjalista, u którego składaliście wniosek. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 462 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu i drugi próg podatkowy

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. A czy jeżeli chcielibyśmy teraz dosłać zaswiadczenie za 12 miesiecy, wystawione przez pracodawcę, a jesteśmy na etapie analiza wniosku od 6 dni to analiza zaczelaby sie znowu od poczatku?
Odpowiedz
0 Lajków
darkflower91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 334 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu i drugi próg podatkowy

@darkflower91 Możesz dosłać dokument Emotikon: Szczęśliwy Analiza nie zacznie się od początku, będzie kontynuowana. 


 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 260 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy