03-08-2021 10:37
Na koniec sierpnia muszę wpłacić deweloperowi przedostatnią transzę - w całości z własnych środków. Do wniesienia z wkładu własnego pozostanie jeszcze ok. 2 tys., które powinny zostać wpłacone w marcu 2022 jako uzupełnienie transzy z kredytu.
Czy będzie problemem, jeśli wpłacę całość w ramach transzy sierpniowej i od razu wyślę do banku potwierdzenie spełnienia warunku?
04-08-2021 08:00
@czarna666 nie powinno być żadnego problemu, jednak najlepiej zadzwoń do nas i potwierdzimy warunki
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026