23-02-2020 11:46
Dzień dobry,
Mam następujące pytanie. Chcemy w tym roku kupić dom w stanie surowym zamkniętym(aktualnie jest jeszcze w trakcie budowy). Jako że zależy nam na czasie, gdyż w międzyczasie musimy sprzedać mieszkanie i się z niego wyprowadzić już do tego domu, zastanawiam się czy gdybyśmy wykonali prace wykończeniowe przed podpisaniem umowy notarialnej, to można to zaliczyć jako wkład własny? Chodzi mi np. o wykonanie elektryki, hydrauliki i np. tynków, czyli generalnie rzeczy które potem i tak musimy zrobić żeby doprowadzić nieruchomość do stanu developerskiego. Oczywiście ewentualne rachunki byłyby wystawione już na nas, ale jak do tego podszedł by bank?
Pozdrawiam.
24-02-2020 17:58
Prace które wykonasz, zaliczymy jako wkład własny. Rzeczoznawca wykona operat szacunkowy, który potwierdzi wartość wkładu własnego.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |