Odpowiedz

Re: Re.: Wstępna decyzja

Zgadzam się w 100 procentach z twoja wypowiedzią. Ja już nawet rozumiem to ze kredyt hipoteczny jest obarczony wyższym ryzykiem bo jest na wiele lat ale powinno się to robić w miarę sprawie i trochę powalczyć o klienta😊 my także wybraliśmy inna ofertę bo nie wiadomo ile tutaj byśmy czekali...
nataszka123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
4
28-10-2019
Wiadomość 61 z 67 (6 360 wyświetleń)

Re: Re.: Wstępna decyzja

Drugi bank, w którym także złożyłam wniosek, w tym tygodniu umawia się na wycenę nieruchomości z moim deweloperem, a dokumenty były złożone znacznie później. Tymczasem w ING brak nawet decyzji wstępnej.

Odpowiedz
0 Lajków
Viol
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
5
23-10-2019
Wiadomość 62 z 67 (6 348 wyświetleń)

Re: Re.: Wstępna decyzja

[ Edytowane ]

@Viol 13 dni roboczych liczymy od dnia złożenia wniosku. Zachęcam Cię jednak do kontaktu ze specjalistą, u którego składałaś wniosek. Udzieli Ci konkretnych informacji. Mam nadzieję, że szybko otrzymasz decyzję Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 63 z 67 (6 322 wyświetleń)

Re: Re.: Wstępna decyzja

13 dzień roboczy upływa dzisiaj. Na razie nie mam informacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Viol
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
5
23-10-2019
Wiadomość 64 z 67 (6 143 wyświetleń)

Re: Re.: Wstępna decyzja

A ja dostałam dzisiaj decyzję ostateczną Emotikon: Szczęśliwy miesiąc od momentu złożenia wniosku.

Na pocieszenie powiem Viol, że po decyzji wstępnej nie powinnaś już czekać dłużej niż 2 tygodnie.
Odpowiedz
0 Lajków
kasia0504
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
1
17-10-2019
Wiadomość 65 z 67 (6 123 wyświetleń)

Re: Re.: Wstępna decyzja

Informacja z infolinii - wczoraj i dzisiaj szły wnioski z 18.10... trochę przyjdzie nam poczekać "/

matt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
30-10-2019
Wiadomość 66 z 67 (6 097 wyświetleń)

Re: Re.: Wstępna decyzja

Myślę, że przynajmniej tydzień. Także informacje o 13 dniach nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. 

Odpowiedz
0 Lajków
Viol
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
5
23-10-2019
Wiadomość 67 z 67 (6 063 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy