Odpowiedz

Pozyczka hipoteczna

Witam

Czy pożyczką hipoteczną moge skonsolidować 2 kredyty gotwkowe i ING i reszte przeznaczyć na dowolny cel, tak aby mieć tylko jedną Ratę.

Pytam bo chodzi o wyliczenie zdolnosci a w przypadku konsolidacji ma to znaczenie chyba bo wtedy oblicza sie zdolność dla skonsolidowanego kredytu a nie dla 3

Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 1 z 5 (5 184 wyświetleń)

Re: Pozyczka hipoteczna

@flowers W ofercie mamy pożyczkę, jak i konsolidację, którą możesz przeznaczyć na spłatę obecnych zobowiązań. Na zdolność kredytową składa się wiele czynników. Najlepiej będzie, jak do nas zadzwonisz w tej sprawie - (32) 357 00 65. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, w soboty 8:00-16:00. Podczas rozmowy, postaramy się dopasować ofertę dla Ciebie.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (5 123 wyświetleń)

Re: Pozyczka hipoteczna

To że takie produkty są w ofercie to wiem ale pytanie jest czy pożyczka hipoteczna nie kredytemhipotecznym można skonsolidowac te dwa kredyty. Nigdzie nie ma napisane na jaki cel można taką pozyczke przeznaczyć poz za dowolnym a to jest dość ogólne bo istotne jest tu obliczenie zdolosci dla konsolidacji
Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 3 z 5 (5 057 wyświetleń)

Re: Pozyczka hipoteczna

Pożyczkę hipoteczną możesz przeznaczyć na dowolny cel, również na spłatę zobowiązań w naszym i innych bankach. Jednak w takiej sytuacji wszystkie zobowiązania będą wliczane do zdolności kredytowej. Mamy również w ofercie kredyt hipoteczny konsolidacyjny. Przy wyborze takiego rozwiązania pieniądze są przeznaczone na spłatę zobowiązań, które nie będą wliczane do przeliczenia zdolności kredytowej. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły na naszej infolinii - 32 357 00 65.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 5 (4 990 wyświetleń)

Re: Pozyczka hipoteczna

To może czas pomyśleć nad zmianą większość banków umożliwia wzięcie pożyczki hipotecznej na konsolidacje pod zastaw hipoteki, 😁
Odpowiedz
0 Lajków
flowers
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
1
25-10-2019
Wiadomość 5 z 5 (4 909 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy