Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wniosek o zmianę oprocentowania na stałe - kredyt hipoteczny

Witam,

26.08.2022 złożyłem wniosek o zmianę oprocentowania swojego kredytu hipotecznego ze zmiennego na stałe. Pan z ING, który składał w moim imieniu wniosek, powiedział, że od czerwca na decyzję czeka się zdecydowanie krócej niż było to jeszcze w marcu/kwietniu (wtedy czas oczekiwania wynosił od 1,5 miesiąca do 2). Wniosek złożony w piątek, a w poniedziałek 29.08.2022 dostałem powiadomienie o sprawdzaniu mnie w BIK.  W najbliższy piątek miną dwa tygodnie od dnia złożenia wniosku. Czy ktoś się orientuje ile się czeka na decyzję? 21 dni? miesiąc? Niestety, ja dostałem jedynie informację, że czas jest krótszy bo jest zdecydowanie mniej wniosków, ale pytając ile to jest "krócej" - to już nie dostałem konkretnej odpowiedzi. 

Odpowiedz
0 Lajków
Jeremi09876
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-09-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 361 wyświetleń)

Re: Wniosek o zmianę oprocentowania na stałe - kredyt hipoteczny

Czasy oczekiwania faktycznie są obecnie krótsze, jednak nadal wniosków mamy bardzo dużo. Trudno jest nam wskazać konkretny termin. Robimy wszystko, żeby ten czas oczekiwania był możliwe jak najszybszy. Bardzo prosimy o cierpliwość Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 281 wyświetleń)

Re: Wniosek o zmianę oprocentowania na stałe - kredyt hipoteczny

Dziękuję, własnie dzisiaj dostałem odpowiedź -a zatem trwało to prawie 14 dni :-)Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Jeremi09876
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-09-2022
Wiadomość 3 z 3 (1 246 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy