Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wniosek o zmianę oprocentowania na stałe - kredyt hipoteczny

Witam,

26.08.2022 złożyłem wniosek o zmianę oprocentowania swojego kredytu hipotecznego ze zmiennego na stałe. Pan z ING, który składał w moim imieniu wniosek, powiedział, że od czerwca na decyzję czeka się zdecydowanie krócej niż było to jeszcze w marcu/kwietniu (wtedy czas oczekiwania wynosił od 1,5 miesiąca do 2). Wniosek złożony w piątek, a w poniedziałek 29.08.2022 dostałem powiadomienie o sprawdzaniu mnie w BIK.  W najbliższy piątek miną dwa tygodnie od dnia złożenia wniosku. Czy ktoś się orientuje ile się czeka na decyzję? 21 dni? miesiąc? Niestety, ja dostałem jedynie informację, że czas jest krótszy bo jest zdecydowanie mniej wniosków, ale pytając ile to jest "krócej" - to już nie dostałem konkretnej odpowiedzi. 

Odpowiedz
0 Lajków
Jeremi09876
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-09-2022
Wiadomość 1 z 3 (557 wyświetleń)

Re: Wniosek o zmianę oprocentowania na stałe - kredyt hipoteczny

Czasy oczekiwania faktycznie są obecnie krótsze, jednak nadal wniosków mamy bardzo dużo. Trudno jest nam wskazać konkretny termin. Robimy wszystko, żeby ten czas oczekiwania był możliwe jak najszybszy. Bardzo prosimy o cierpliwość Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
303
60
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (477 wyświetleń)

Re: Wniosek o zmianę oprocentowania na stałe - kredyt hipoteczny

Dziękuję, własnie dzisiaj dostałem odpowiedź -a zatem trwało to prawie 14 dni :-)Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Jeremi09876
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
06-09-2022
Wiadomość 3 z 3 (442 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ukrycie wartości kapitału oraz odsetek przy widoku szczegółow kredytu hipotecznego

Dane powinny prezentować się w systemie poprawnie. Jeśli nie widzisz aktualnego harmonogramu zapraszam do kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi, na czacie w Moje ING lub na infolinii (32 357 00 57

...

30-11-2022
Re.: Wpłatomat zawłaszczył pieniądze

Naprawdę czeka Pani tyle? Miałam rano dziś taka sytuację z tym że mi zjadło 3070 zł... I nic kazali czekać. Wybieram się do banku, bo po czytaniu forum widzę że ludzie nie odzyskują albo całości albo ...

30-11-2022
Wpłatomat zawłaszczył pieniądze

W dniu 11.11.2022 ok godz. 7:50 wpłacałem 1000zł do wpłatomatu ING w Bielsku-Białej na ul. Kolistej 23, wpłatomat przyjął wpłatę w postaci 5banknotów o nominale 200zl, co na pewno zostało zarejestrowa...

30-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy