Odpowiedz

Wakacje kredytowe

Witam, Czy w związku z nową ulgą dla każdego (odroczenie rat), bank może szykować zablokowanie możliwości nadpłaty kredytu( dzięki tym oszczędnościom) wprowadzając nowe ograniczenia?, jak to może wyglądać od strony prawnej, na co się przygotować?, czy ING może pogodzić się z taką formą ulgi czy będzie raczej starał się wydusić kredytobiorców do cna w zgodzie z obowiązującym trendem^^

Odpowiedz
0 Lajków
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
10-11-2018
Wiadomość 1 z 3 (9 389 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe

Na tę chwilę nie posiadamy wglądu do ostatecznej wersji ustawy. Nie możemy teraz odpowiedzieć na Twoje pytanie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (9 187 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe

Cześć,

Moim zdaniem nie masz się czego obawiać ze strony ING, w umowie kredytowej (przynajmniej takiej z ubiegłego roku) nie ma żadnych informacji o możliwości zawieszenia możliwości nadpłaty kredytu (są za to np. zapisy o tym co się dzieje w przypadku, gdy WIBOR przestanie być ustawowo wskaźnikiem do wyliczania odsetek). Ustawowe tego zablokowanie przez obecny Rząd byłoby dla nich totalnym wizerunkowym strzałem w stopę i niezgodnością z ich "polityką".

Pozdrawiam,
Łukasz
Odpowiedz
0 Lajków
Rav1987
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
3
03-08-2021
Wiadomość 3 z 3 (9 155 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy