O Szarn

Szarn
0 Polubień
0 Rozwiązań
4 Postów
Wakacje kredytowe

Witam, Czy w związku z nową ulgą dla każdego (odroczenie rat), bank może szykować zablokowanie możliwości nadpłaty kredytu( dzięki tym oszczędnościom) wprowadzając nowe ograniczenia?, jak to może wyglądać od strony prawnej, na co się przygotować?, czy ING może pogodzić się z taką formą ulgi czy będzie raczej starał się wydusić kredytobiorców do cna w zgodzie z obowiązującym trendem^^

2
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Re.: WIBOR 6m

u mnie zmiana wibor6m była 15.05. Wpłata raty kredytu również 15.05, jednak pobrali ratę wg. starego oprocentowania, a dopiera w przyszłym miesiącu mam mniejszą :/. Rozumiem że to normalna praktyka na korzyść banku czy jednak nagięli regulamin (jeśli jakiś istnieje)?

1
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Re: Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Dziękuję za odpowiedź,. Przesłałem zawiadomienie o założeniu księgi wieczystej w moim ing. Jednak jest to dla mnie trochę niezrozumiałe, bo dzwoniłem wcześniej dwa razy do swojego oddziału i byłem zapewniany, że nie muszę tego robić. Czy dostanę jakąś informację o zmianie stawki, akceptacji lub nie dokumentów, czy po prostu trzeba czekać? A może mam niewłaściwy dokument i trzeba przedstawić do ban

...
1
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Witam, ile tak około powinna wynosić zmiana raty kredytu po wpisie do hipoteki i w związku z tym likwidacją ubezpieczenia pomostowego?

U mnie nie ma żadnej zmiany i z ubezpieczeniami od maja płacę ratę stale 1500 zł (parę złoty w tą lub w tamtą), podczas gdy można znaleźć informację w internecie, że to jest zmiana zauważalna (200-300zł?)

(Wpis do hipoteki był 23.08 i bank mi potwierdził, że o nim wi

...
4
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎10-11-2018 10:51
Data ostatnich odwiedzin ‎26-05-2022 20:44
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 4
Posty, które lubię