Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Witam, ile tak około powinna wynosić zmiana raty kredytu po wpisie do hipoteki i w związku z tym likwidacją ubezpieczenia pomostowego?

U mnie nie ma żadnej zmiany i z ubezpieczeniami od maja płacę ratę stale 1500 zł (parę złoty w tą lub w tamtą), podczas gdy można znaleźć informację w internecie, że to jest zmiana zauważalna (200-300zł?)

(Wpis do hipoteki był 23.08 i bank mi potwierdził, że o nim wie).

Odpowiedz
0 Lajków
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
10-11-2018
Wiadomość 1 z 5 (8 208 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Szarn Zawiadomienie o wpisie do hipoteki wyślij do nas w Moim ING
Moje finanse / Kredyty i pożyczki / Kredyt / Wnioski / Potwierdzenie spełnienia warunków umownych.

Wpis zweryfikujemy do kilkunastu dni. Marżę obniżymy z datą kiedy sąd wykonał wpis.
W razie konieczności zrobimy zwrot na konto, za okres kiedy marża była jeszcze podwyższona, a sąd już nas wpisał.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (8 190 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Dziękuję za odpowiedź,. Przesłałem zawiadomienie o założeniu księgi wieczystej w moim ing. Jednak jest to dla mnie trochę niezrozumiałe, bo dzwoniłem wcześniej dwa razy do swojego oddziału i byłem zapewniany, że nie muszę tego robić. Czy dostanę jakąś informację o zmianie stawki, akceptacji lub nie dokumentów, czy po prostu trzeba czekać? A może mam niewłaściwy dokument i trzeba przedstawić do banku odpis z księgi wieczystej a nie tylko dokument zawiadomienia o założeniu księgi?

Odpowiedz
0 Lajków
Szarn
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
10-11-2018
Wiadomość 3 z 5 (8 106 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Szarn skontaktuj się z naszymi specjalistami na infolinii pod numerem 323570057. Sprawdzą Twoją sytuację. Marżę obniżymy z datą kiedy sąd wykonał wpis i dokonamy odpowiedniej korekty. Na infolinii możemy wyliczyć, jaka będzie wysokość raty po obniżce marży.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 5 (8 044 wyświetleń)

Re.: Ubezpieczenie pomostowe - ile wynosi składka?

Ubezpieczenie pomostowe w ING BŚ jest jednym z najtańszych na rynku.

Do czasu ustanowienia hipoteki marża podwyższona jest o 0,05 p.p. - co powoduje, że rata kredytu na każde uruchomione 100 000pln  jest podwyższona o ~2,4pln.

 

Obniżka po ustanowieniu Hipoteki w porównaniu do innych Banków może akurat być niezauważalna Emotikon: Mrugający

 

Odpowiedz
0 Lajków
Nestor
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
19-11-2018
Wiadomość 5 z 5 (7 938 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy