Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Niestety, okazuje sie, ze nie wszyscy klienci maja mozliwosc zlozenia wniosku o odroczenie splaty rat kredytowych, gdyz ing slaski dzieli klientow na tych co maja dostep do bankowosci internetowej I tych co nie maja. 

Posiadam kredyt hipoteczny w ing slaskim, ale nie mam konta w tym banku I tym samym nie korzystam z dobrodziejstwa bankowosci internetowej. 

Jednak chcac skorzystac z mozliwosci odroczenia splaty kredytu, skontaktowalam sie obsluga klienta w pod koniec marca, gdzie powiedziano mi, ze brak konta online nie stanowi problemu. Mialam wypelnic stosowny wniosek na stronie restrukturyzacja, przeslac pod wskazany adres internetowy i wniosek mial zostac rozpatrzony w terminie 5 dni. Po ponad tygodniu otrzymalam odpowiedziec, w ktorej kazano mi skorzystac z bankowosci internetowej I zlozyc wniosek online. Po skontaktowaniu sie z infolinia, okazalo sie ze wnioski zlozone w dziale restrukturyzacja jednak nie beda rozpatrywane, bo bank ing slaski w miedzyczasie zmienil zdanie i nie zamierza ich rozpatrywac. Co wiecej, klienci ktorzy maja konto online, taki wniosek moga juz zlozyc, a ja natomiast musze czekac. Ile? tego nikt nie jest w stanie powiedziec. Jedyna odpowiedz pracownikow bankow, na pytanie kiedy pojawi sie wniosek to tak szybko jak to mozliwe. Ciekawe tylko, ze jedni klienci sa w pozycji uprzywilejowanej do innych. Gdzie jest sprawiedliwosc? Czy ktos jest w podobnej sytuacji?

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
KASIAMADPARTY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
07-04-2020
Wiadomość 1 z 7 (3 104 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Dostęp do bankowości możesz założyć w dowolnym oddziale naszego banku - jest to darmowe. Możesz też sprawdzić czy już go nie masz, ponieważ np. otworzyłaś konto do tego kredytu wraz z bankowością. 

Rozumiemy, że możesz czuć się źle w tej sytuacji i przykro mi z tego powodu Emotikon: Smutny 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 2 z 7 (3 087 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Mieszkam za granica, wiec nie mam takiej mozliwosci. Mysle, ze bank nierowno traktuje niektorych klientow, ale zarabia na wszystkich. Nie rozumiem, dlaczego nie mozna dac mozliwosci zlozenia wniosku wszystkim klientom rownoczesnie. Po co ten wniosek ma byc udostepniony w bankowosci internetowej skoro rzekomo za chwile ma byc dostepny dla wszystkich bez potrzeby logowania? I dlaczego wnioski zlozone w dziale rekrutacja nie sa rozpatrywane, skoro wczesniej bank mowil, ze beda? Kpina.
Odpowiedz
0 Lajków
KASIAMADPARTY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
07-04-2020
Wiadomość 3 z 7 (3 069 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Każdy wniosek jest inny, wymaga innych danych, zgód, przeliczeń, decyzji. Chcielibyśmy aby było to tak proste jak piszesz, ale nie jest. Obowiązuje nas prawo, które się nie zmieniło, mimo sytuacji. Robimy wszystko co w naszej mocy aby udostępniać wszelkie rozwiązania. Co do kwesty restrukturyzacji - jeśli masz zastrzeżenia - zawsze możesz nam to zgłosić, przyjmiemy reklamację i jeszcze raz się temu przyjrzymy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 4 z 7 (3 067 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Pomimo wszystko, bank powinien unikac dyskryminacji niektorych klientow. Tego akurat cytowane przez ciebie prawo zakazuje.
Odpowiedz
0 Lajków
KASIAMADPARTY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
07-04-2020
Wiadomość 5 z 7 (3 065 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Nikogo nie dyskryminujemy. To bardzo mocne słowo i wielu ludzi naprawdę cierpi z tego powodu na świecie.

 

Do kwestii kredytu podchodzimy indywidualnie i przekazaliśmy Ci wszelkie informacje i rozwiązania. Od Ciebie zależy co z tym zrobisz. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 6 z 7 (3 062 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - brak mozliwosci zlozenia wniosku

Jak nazwiesz nierowne traktowanie klientow? Jedni klienci banku moga zlozyc wniosek a inni nie. To jest wlasnie rodzaj dyskryminacji. Jakos ja nie widze zadnego rozwiazania, chyba ze to zaproponowana reklamacja? Tylko, ze czas rozpatrzenia reklamacji to 30 dni! Naprawde swietne rozwiazanie - tylko pogratulowac!
Odpowiedz
0 Lajków
KASIAMADPARTY
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
07-04-2020
Wiadomość 7 z 7 (3 060 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy