Odpowiedz

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Z tego co ja słyszałem to te zapisy dotyczą tylko przedsiębiorców.

 

Ale przyznam szczerze, że w branży której pracuję, o szczegółowych zapisach zmian w rozporządzeniach dowiadujemy się w niedziele wieczorem z datą wejścia w życie w poniedziałek (tak było na przykład ze zmianami dni kiedy obowiązują w handlu godziny dla seniora). Rząd niestety ogłasza tylko te populistyczne elementy, natomiast wszystkie pozostałe, a często równie ważne dla społeczeństwa tematy, publikowane są dopiero w aktach wykonawczych do których zagląda garstka najbardziej zainteresowanych ludzi.

 

Więc pewnie co dokładnie uchwalono dowiemy się dopiero jak przejdzie to przez Senat, wróci do Sejmu i uchwalą. 

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 131 z 133 (3 856 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

A ja mam takie pytanie, zawieszę teraz kredyt na 6miesięcy czy np za 5 miesięcy mogę go spłacić w całości i wtedy spłacam cały kapitał i nie muszę tych odsetek płacić ?

Odpowiedz
0 Lajków
MickelK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-05-2020
Wiadomość 132 z 133 (3 652 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Jeśli zawiesisz spłatę na 6 miesięcy, możesz spłacić w tym czasie kredyt w całości. W przypadku, gdy spłacisz go np. po 5 miesiącach, spłacisz kapitał pozostały do dnia całkowitej spłaty  oraz odsetki, które naliczymy do tego dnia - odsetki za 5 miesięcy, w których spłata była zawieszona. Nie naliczymy odsetek za pozostałe miesiące. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 133 z 133 (3 624 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy