Odpowiedz

Wakacje i błąd we wniosku

Czy można, a jeżeli tak to jak, złożyć drugi wniosek o wakacje ustawowe?
W pierwszym złożonym przeze mnie wniosku nie ma wskazanych dwóch miesięcy w 2022 roku (możliwe, że to błąd po mojej stronie).

Co zrobić zeby je uwzględnić? Póki co złożona została reklamacja, aczkolwiek nie mam pewności jej efektu.
Odpowiedz
0 Lajków
azure
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-08-2022
Wiadomość 1 z 5 (6 996 wyświetleń)

Re.: Wakacje i błąd we wniosku

Mozna kolejny w postaci papierowej, mozna tez elektronicznie w aplikacji, ale przez zalacznik w Wiadomosciach.
onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 2 z 5 (6 952 wyświetleń)

Re: Wakacje i błąd we wniosku

Możesz odstąpić od wniosku i złożyć nowy, natomiast nie musisz tego robić. W przyszłości będzie możliwość składania kolejnych wniosków. Prosimy, skontaktuj się z nami po ostatniej zawieszonej racie (przed kolejną, która ma być zawieszona). W razie potrzeby zachęcam do kontaktu przez czat w Moim ING. Specjaliści sprawdzą Twoją sytuację i wskażą dostępne rozwiązania.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 5 (6 853 wyświetleń)

Re: Wakacje i błąd we wniosku

Problem jest taki, że kontaktowałem się na chacie z Państwem, w efekcie zarejestrowana została reklamacja, gdzie czas na jej rozpatrzenie dajecie sobie do 6.09, a ja mam 5.09 płatność raty, którą chcę też objąć wakacjami.

Dlatego, żeby zabezpieczyć się przed tym, że przepadnie mi możliwość zawieszenia raty dzisiaj na chacie dopytywałem o inne sposoby złożenia drugiego wniosku o zawieszenie rat wrześniowej i listopadowej - uzyskalem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości (nawet w oddziale, co już jest totalnym kuriozum).

W efekcie zarejestrowana została druga reklamacja, ale co z tego, skoro tu czas na jej rozpatrzenie to 30dni.

 

Jeżeli w ciągu najbliższego tygodnia pierwsza z reklamacji nie zostanie rozpatrzona po mojej myśli planuję wycieczkę do oddziału i złożenie papierowego wniosku. Niestety, ale w tym momencie i w tym dokładnie przypadku ING nie realizuje tego co zapewniła ustawa.

Odpowiedz
0 Lajków
azure
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-08-2022
Wiadomość 4 z 5 (6 642 wyświetleń)

Re: Wakacje i błąd we wniosku

Rozwiązanie sprawy: pierwsza reklamacja została uznana, dwa brakujące miesiące mają zostać uwzględnione w wakacjach kredytowych. Czekam na wcielenie w życie tego.

Odpowiedz
0 Lajków
azure
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-08-2022
Wiadomość 5 z 5 (6 514 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy