Odpowiedz

Uruchomi nie drugiej transzy kredytu

Tydzień temu zostal dostarczony wniosek o wykreślenie hipoteki (przez aplikację) do dzisiaj nie otrzymano żadnej informacji potwierdzającej akceptację dokumentów oraz nie uruchomiono drugiej transzy. Pierwszą uruchomiono w tym samym dniu od dostarczenia dokumentów a teraz nic niewiadomo. Z kim można coś ustalić? Martwię się i stresuję ponieważ mam już mało czasu.
Odpowiedz
0 Lajków
Monika6
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 379 wyświetleń)

Re: Uruchomi nie drugiej transzy kredytu

Transzę kredytu uruchamiamy do 10 dni kalendarzowych (jeśli umowę podpisywałaś przed 16.05.2021r) lub 10 dni roboczych jeśli po tym terminie. 

Po weryfikacji Twojej dyspozycji dostaniesz od nas powiadomienie Push i wiadomość w Moje ING. Jeśli wszystko będzie w porządku zobaczysz uruchomioną kwotę w szczegółach Twojego kredytu. W przypadku wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować przez wiadomość w Moje ING.

Jeśli jednak chcesz się upewnić, czy wszystkie dokumenty przesłałaś poprawnie, napisz proszę do naszych specjalistów hipotecznych na czacie w Moje ING Emotikon: Szczęśliwy Czat znajdziesz na samym dole strony (od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00)

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 298 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Trzymam za Was kciuki.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Na szczęście nie, z innego banku mamy już dawno odpowiedź, ale różnica w racie jest dość znacząca :/ dlatego się jeszcze łudzimy

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Złożyliście wniosek tylko do jednego banku?

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy