Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Witam,

Czy jest możliwe wyliczenie składki ubezpieczenia nieruchomości na potrzeby kredytu hipotecznego z oferty banku?

Chodzi mi o to czy jak pójdę do banku to czy obsługa banku obliczy mi orientacyjną składkę i możliwe warianty ubezpieczenia?

Wniosek jest na etapie operatu - jeszcze nie przedłożonego. Mamy wstępną decyzję pozytywną ale chcielibyśmy się zorientować na temat dodatkowych kosztów takich jak ubezpieczenie nieruchomości i ubezpieczenie na życie.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 1 z 6 (7 772 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Specjalista, u którego złożysz wniosek oczywiście może wyliczyć składki ubezpieczeniowe.
W przypadku ubezpieczenia nieruchomości za naszym pośrednictwem składka ubezpieczeniowa i tak liczona jest od pierwotnie udzielonej kwoty kredytu, nie od wartości nieruchomości.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (7 759 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Nie chcemy ubezpieczenia od doradcy ponieważ nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Chcemy obliczyć orientacyjną kwotę ubezpieczenia w banku. Wniosek jak już wspomniałam jest złożony i jest na etapie operatu.

Proszę o informację czy jeśli pójdę do oddziału z decyzją wstępną pozytywną to czy pracownik banku udzieli mi informacji na temat ubezpieczenia (wyliczy orientacyjną składkę)?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 3 z 6 (7 757 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

Składkę ubezpieczenia dla nieruchomości możemy wliczyć nawet przed złożeniem wniosku o kredyt.

Zadzwoń do nas pod numer 32 357 00 65, tam przedstawimy Ci naszą ofertę.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 4 z 6 (7 732 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

A czy mogę jeszcze uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące operatu, jaki jest czas na dostarczenie go od momentu otrzymania decyzji pozytywnej wstępnej? Ile mamy dni żeby dostarczyć operat i zmieścić się w czasie? Zostaliśmy źle pokierowani przez doradcę i nie wiemy czy nie jest już za późno. Jak długo są ważne dokumenty ?

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 5 z 6 (7 676 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości przy kredycie hipotecznym

@Alutka11 Bez sprawdzenia dokumentów niestety, nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Najlepiej kontaktować się ze specjalistą, u którego był składany wniosek. Jeżeli nie chcesz zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią – sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 6 (7 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy