Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczenie nieruchomości dokumenty

Witam,

 

Mam kredyt hipoteczny w ING od listopada 2018, kredyt został uruchomiony w całości w lutym 2019. Przez opóźnienia dewelopera dopiero teraz mogę załatwić ubezpieczenie nieruchomości, próbuje ubezpieczyć dom przez Bankowość elektroniczną ING (w zakładce kredytu) jednakże pojawia się komunikat iż nie mogą Państwo zaproponować ubezpieczenia nieruchomości w Bankowości elektronicznej. Czym jest to spowodowane, są jakieś wymagane dokumenty (np. potwierdzenie wpisu hipoteki)?

Odpowiedz
0 Lajków
3rav
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
50
20
05-11-2018
Wiadomość 1 z 3 (3 573 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości dokumenty

Chciałbym to dla Ciebie wyjaśnić, natomiast przez naszą społeczność nie mamy dostępu do danych w naszych systemach. Napisz do nas, proszę, na czacie po zalogowaniu do swojej bankowości internetowej (dni robocze 8-24 i soboty 8-22) lub zadzwoń pod numer 32 357 00 57 (dni robocze 8-20 i soboty 8-16). Nasi specjaliści to dla Ciebie sprawdzą. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 506 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie nieruchomości dokumenty

Witam,

 

Okazało się że jeżeli chodź raz umowa kredytowa została aneksowana to nie można właśnie w Bankowości internetowej zakupić Ubezpieczenie nieruchomości.

 

Konsultantka argumentowała to iż jest to czynność niestandardowa, czy naprawdę aneksowanie umów jest rzadkością (u mnie aneks polegał na przesunięciu terminu dostarczenia dokumentów, gdyż deweloper miał obsuwę).

 

W moich oczach jest to trochę słabe.

Odpowiedz
0 Lajków
3rav
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
50
20
05-11-2018
Wiadomość 3 z 3 (3 328 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy