Odpowiedz

Ubezpieczenie kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]
Czy są jakieś osoby z którymi nie skontaktowano się w sprawie zmiany ubezpieczyciela kredytu hipotecznego? Do mojego męża nie zadzwoniono a teraz może podpisać umowę z 6 miesięcznym okresem karencji, co jest kpiną po 10 latach płacenia poprzedniego ubezpieczenia i w dobie pandemii. Jeżeli są takie osoby, proszę dać znać.
Odpowiedz
0 Lajków
ju26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
21-12-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 518 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie kredytu hipptecznego

Wymaga to sprawdzenia w naszym systemie, a tutaj nie mamy do niego dostępu. Dlatego proszę, żeby mąż do nas zadzwonił - 32 357 00 57. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Może też napisać w tej sprawie na czacie, po zalogowaniu się do bankowości. 
Standardowo, jeśli zmiana umowy ubezpieczenia wynika z naszych regulacji, informujemy o tym odpowiednio wcześniej. Tak, żeby klient mógł kontynuować ubezpieczenie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 415 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie kredytu hipptecznego

Informacja była wcześniej, że będzie kontakt telefoniczny. Niestety numer był nieaktualny, więc do rozmowy nie doszło. Mąż próbował kilkakrotnie uzyskać numer przez infolinię aby zawrzeć umowę ale takiej możliwości nie było. W tej chwili dostaliśmy informację, że akcja telefoniczna się skonczyla i można podpisać umowę z nowym ubezpieczycielem ale z 6 miesięcznym okresem karencji, co jest nie do przyjęcia z naszej strony, bo umowa z poprzednia firma nie jest zrywana przez nas tylko przez bank, więc powinno odbyć się to na zasadzie kontynuacji bez okresu karencji. A jeżeli nie było możliwości kontaktu telefonicznego to uważam że powinna być próba kontaktu pisemnego.
Odpowiedz
0 Lajków
ju26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
21-12-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 231 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie kredytu hipptecznego

Nie możemy przekazać ogólnych informacji w Twojej sprawie. Odniesiemy się do niej indywidualnie dlatego proszę, aby mąż do nas zadzwonił - (32) 357 00 57. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Podczas rozmowy przyjmiemy odpowiednie zgłoszenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 156 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy