Odpowiedz

Ubezpieczenie domu

Witam,

Muszę przesłać do ing polisę za ubezpieczenie domu wraz z opłacona składką. Chodzi o ubezpieczenie domu w kredycie hipotecznym. Czy składka musi być opłacona w całości czy mogę sobie wziąć na dwie raty.
Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 1 z 6 (6 233 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie domu

Jest możliwość opłacenia w dwóch ratach. Informacja o tym w jaki sposób będzie płatna składka, musi być zawarta w polisie. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 6 (6 220 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie domu

To wiem, tylko czy bank się zgodzi, pamiętam z zeszłego roku że składka musiała być opłacona w całości za cały rok to prawda?, nie mam ubezpieczenia przez bank, tylko indywidualnie ubezpieczam dom.

Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 3 z 6 (6 184 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie domu

Akceptujemy to i jest możliwe, aby polisa była opłacona w 2 ratach. Natomiast po zapłaceniu tych składek każdorazowo prosimy o przesłanie do nas potwierdzeń. 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (6 172 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie domu

[ Edytowane ]

Pytam, dlatego że sprzedajemy dom i możliwe że za miesiąc lub dwa kredyt będzie spłacony w całości. W banku już pytałem o spłatę, ale zapomniałem zapytać właśnie o tą składkę. 

 

To możemy również skorzystać z kwartalnej płatności?, tylko za każdym razem musimy dostarczyć potwierdzenie płatności?

Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 5 z 6 (6 169 wyświetleń)

Re: Ubezpieczenie domu

Oczywiście jest taka możliwość, składka może być również płatna kwartalnie. Tylko tak jak pisałam wcześniej, do czasu posiadania u nas kredytu każdorazowo prosimy o przesyłanie potwierdzenia opłacenia.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (6 148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy