Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt firmowy pod zastaw nieruchomości

Założyłam spółkę komandytową w listopadzie 2017. W grudniu i styczniu uzyskałam łącznie 50 000zł dochodu netto. Potrzebuję kredytu ok 500k-600k. Wiem, że bank nie da kredytu dla tak młodej spółki, dlatego jestem skłonna dać pod zastaw nieruchomość o wartości 1 050 000zł. Czy jest możliwy kredyt pod zastaw dla młodej (dochodowej) spółki?

Odpowiedz
0 Lajków
kamka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-03-2018
Wiadomość 1 z 4 (3 234 wyświetleń)

Re: Kredyt firmowy pod zastaw nieruchomości

kamka Tę informację możesz uzyskać w najbliższym oddziale korporacyjnym. Wskaż nam lokalizację, w której jest zarejestrowana Twoja firma. Sprawdzimy najbliższą placówkę. 
Napisz nam też, czy posiadasz konto firmowe u nas? Czy jest ono przypisane do danego oddziału/doradcy?

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (3 202 wyświetleń)

Tak mam konto firmowe w ING, natomiast 'opiekun' powiedział, że nie ma możliwości wzięcia kredytu nawet pod żaden zastaw, jeżeli firma nie istnieje conajmniej 24 miesiące, a w wyjątkowych wypadkach 12 miesięcy. 

Konto mam zarejestrowane w ING przy ul. Malczewskiego w Warszawie. 

Odpowiedz
0 Lajków
kamka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-03-2018
Wiadomość 3 z 4 (3 185 wyświetleń)

Jeżeli chodzi o finansowanie spółek to każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie na podstawie oceny firmy. Wszystkie informacje w tym temacie przekazuje Wam bezpośredni opiekun Waszej spółki. Jeżeli będziesz miała dodatkowe pytania z tym związane, to proszę Cię o bezpośredni kontakt ze swoim doradcą w oddziale w którym założyliście konto. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 165 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy