Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ubezpieczcenie kredytowanej nieruchomości

Witam

Popisałem umowę o kredyt po czym okazało się ze w tym samym dniu została sciągnięta kwota z konta i konto znajdowało się na debecie. Przy podpisywaniu umowy nie zostałem poinformowany, że trzeba natychmiast opłacić ratę za ubezpieczenie lokalu. Konto aktualnie się wyzerowało a kwota raty wraz z odsetkami ponad 120% przeskoczyła do kwoty kredytu. Dlaczego nie powiedziano mi, że ratę ubezpieczenia trzeba opłacić natychmiast w dniu uruchomienia kredytu?

Odpowiedz
0 Lajków
wopik6
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 438 wyświetleń)

Re: Ubezpieczcenie kredytowanej nieruchomości

Witaj, zawsze jest tak, że ubezpieczenie nieruchomości pobieramy w dniu uruchomienia kredytu. Wynika to z tego, że zaczyna ono obowiązywać od tego dnia. 
Jeśli chodzi o pytanie dotyczące 120% kwoty kredytu, to podejrzewam że chodzi o to, że do momentu płatności pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej, odsetki będą się naliczały w Moim ING.
Saldo spłaty widzimy jako: kapitał + odsetki. Dlatego możesz widzieć, że wartość kredytu wzrasta.
Jeśli masz coś innego na myśli, to daj znać. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1143
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 392 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Garmin Pay

Mam problem z dodaniem karty do Garmin Pay. To znaczy karta się dodaje[widnieje w aplikacji garmin connect] gdy wpisuje wszystkie dane z fizycznej karty, zatwierdzam regulamin, nie pojawia się strona ...

15-02-2026
Re: Zdolność kredytowa a żyrant

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

13-02-2026
Zdolność kredytowa a żyrant

Dzień dobry,

Moje pytanie: Chciałbym wziąć kredyt na pierwsze mieszkanie, mam 20% wkład własny, niestety brakuje mi niewiele zdolności kredytowej (40k) do wymarzonego miejsca. Czy jest możliwość wzięci

...

13-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy