Odpowiedz

Szkoda czasu

Wniosłem złożony na początku grudnia.

Decyzja dopiero w Lutym.

Ta instytucja jest niepoważna.

W innym Banku dostałem po 10 dniach!

Słyszałem w kuluarach że taka jest strategia Banku, robić promki, wtedy pośrednicy zasypują Bank wnioskami, ANALitycy mają wtedy komfort wyłowić sobie wnioski pasujące do ich modelu, efekt jest taki że trzeba czekać na decyzje 2-3 miesiące.

Odpowiedz
0 Lajków
Lutek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-02-2021
Wiadomość 1 z 5 (3 094 wyświetleń)

Re: Szkoda czasu

Przykro mi, że takie masz zdanie. Standardowo decyzję ostateczną w sprawie kredytu podejmujemy w ciągu 21 dni,  od dostarczenia kompletu dokumentów. Staramy się, aby jak najszybciej ją przekazać naszym klientom. Rzeczywiście oferta cieszy się sporym zainteresowaniem, jednak robimy wszystko, aby decyzję przekazać tak szybko jak to możliwe. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 5 (2 884 wyświetleń)

Re.: Szkoda czasu

@Lutek w jakim innym banku składałeś ofertę że tak szybko dostałeś odpowiedź ?

Odpowiedz
0 Lajków
maciej44
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
21-01-2021
Wiadomość 3 z 5 (2 854 wyświetleń)

Re.: Szkoda czasu

BNP

Odpowiedz
0 Lajków
Lutek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-02-2021
Wiadomość 4 z 5 (2 573 wyświetleń)

Re.: Szkoda czasu

Ja w BNP czekałem tyle samo co w ING czyli 2 miesiące, właściwie nie wiem co tam się dzieje bo doradca nie raczy mi nic przekazac

Odpowiedz
0 Lajków
Andzej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
28-01-2021
Wiadomość 5 z 5 (2 412 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy