05-01-2023 10:19
Proszę o wyjaśnienie sytuacji, gdy przez kres 6 miesięcy stopy nie zostały podwyższone, a w nowym harmonogramie z grudnia podniesiono rate o 0,5% czyli o kolejne blisko 200 zł.
Przecież powinna nastąpić zmiana "0" lub wręcz obniżka wysokości oprocentowania, które i tak bank nalicza wg własnego uznania.
Wczoraj kolejna posiedzenie geniuszy jaszczembia i dalszy brak zmian stóp - w co pogrywa w takim razie bank ?
05-01-2023 10:58
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |