Odpowiedz

Skrócenie okresu kredytowania

Jak skrócić okres kredytowania przy nadplacie?
Odpowiedz
0 Lajków
Margo10
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-01-2023
Wiadomość 1 z 5 (3 266 wyświetleń)

Re.: Skrócenie okresu kredytowania

Można jedynie aneksem.

Natomiast "skracanie okresu kredytowania" NIE jest konieczne aby mieć maksymalną oszczędność: polecam wątek na tym forum: "Nadpłacać czy skracać? Jest trzeci wariant... Go Hybrid" Emotikon: Szczęśliwy :

https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-hipoteczne/Nadp%C5%82aca%C4%87-czy-skraca%C4%87-Jest-trzeci-war...
Odpowiedz
0 Lajków
sebal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
22-01-2023
Wiadomość 2 z 5 (3 251 wyświetleń)

Re.: Skrócenie okresu kredytowania

Super sprawa ,ale jeśli zostało niewiele rat do spłaty .Ja mam jeszcze 237 , więc postanowiłam zrobić nadpłatę w lutym i skrócić okres kredytowania o 88 mc , następna nadpłata w listopadzie skracająca okres o następne 44 mc , i dopiero jak zostanie ok 100 rat wersja  Go hybrid

Odpowiedz
0 Lajków
Aldona1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
7
06-08-2022
Wiadomość 3 z 5 (3 225 wyświetleń)

Re.: Skrócenie okresu kredytowania

Ja teoretycznie mam przed sobą jeszcze ponad 300 rat... Natomiast przy podejsciu "mix"/"hybrydowym" wychodzi troche ponad 50 rat. Emotikon: Szczęśliwy

Wg moich obliczeń: mój koszt kredytu w "hybrydzie" wyjdzie nominalnie taki sam, jaki mialbym przy skracaniu okresu kredytu.

 

@Aldona1 : jeśli to nie tajemnica: z Twoich obliczen wyszło Ci, że koszt kredytu miałabyś znacząco inny ( --> może w moich wkradł się błąd?), czy raczej postawiłaś na "święty spokój" bez comiesięcznych nadpłat?

sebal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
22-01-2023
Wiadomość 4 z 5 (3 209 wyświetleń)

Re.: Skrócenie okresu kredytowania

Sebal wszystko się zgadza koszt kredytu dokładnie taki sam , raczej stawiam na święty spokój . A czas pokaże na jak duże nadpłaty będzie mnie stać .No i świadomość ,że kilka  latek do przodu jest mega pozytywna 

 

Aldona1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
7
06-08-2022
Wiadomość 5 z 5 (3 151 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy